Stellar Browser

1.523

3.8

4

En beğendiğiniz videoları indirirken internette gezinin

260.4k

Bu uygulamayı oyla

Stellar Browser çok basit bir araçtır, kolaylıkla ve rahat bir şekilde günlük sevdiğiniz sayfaları açmanıza izin verir. Bonus olarak eklenen ve tek bir tıkla beğendiğiniz videoları öne çıkarmak gibi özellikleri olan bir tarayıcıyla her zaman olduğu gibi internette gezinin.

Diğer tarayıcılarda olduğu gibi, Stellar Browser'da size sekmeleri açmanıza, herhangi bir sayfada gezinmenize ve tek bir tıkla yer imli siteleri yönetmenize izin verir. Böylece, bu tarayıcı uygulamasıyla bilgisayarınızda kullandığınız arasında herhangi bir fark görmezsiniz. Diğer taraftan, bu araçta ünlü altı farklı internet sitesi vardır: Google, Facebook, YouTube, Dailymotion, Tumblr ve Vimeo. Çoğu site tek bir tıkla beğendiğiniz videoları indirmek için mevcuttur ve indirmeye uygun her nesnede turuncu bir tuş belirir. Herhangi bir siteyi favorilerinizle ana sayfaya ekleyin ve tek bir tıkla erişin.

Stellar Browser'ın muhteşem avantajlarından bir diğeri de hafızanızda çok az yer kaplamasıdır. Ayrıca, MP3lere dönüştürebilirsiniz, indirmeleri durdurmanıza ya da duraklatmanıza izin verir. Ayrıca, indir tuşunu istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz böylece asla önünüze çıkmaz. Bu araç sayesinde, iki farklı uygulama kullanmak zorunda kalmadan aynı anda videoları indirip izleyebileceksiniz.
Haberler

-V LIVE downloader eklendi
-Bazı UI hataları düzeltildi

Kısıtlamalar

Bir seferde sadece ilk 10 dosyayı taşıyabilirsiniz.
Bir filmin veya şarkının sadece ilk üç dakikasını dönüştürür.

Uptodown X